Terapia rodzin

  • Dostałeś/dostałaś informacje ze szkoły, że Twoje dziecko jest agresywne wobec innych?
  • Doświadczasz problemów w wychowaniu swoich dzieci?
  • Między członkami Twojej rodziny panuje negatywna atmosfera, nie potraficie się dogadać?
  • Doświadczyłeś/doświadczyłaś przemocy ze strony któregoś z członków Twojej rodziny?

Jeżeli doświadczyłeś/doświadczyłaś którejś z wymienionych sytuacji, to być może Ty i Twoja rodzina odczuwacie trudności w relacji między sobą, które są źródłem Waszych problemów. Skontaktuj się ze mną i umów się na konsultację psychologiczną.

W mojej poradni od wielu lat prowadzę terapię systemową rodzin, interwencje kryzysowe (również w przypadku przemocy). Terapia rodzin to rodzaj pomocy psychologicznej, obejmujący nie tylko osobę przejawiającą trudności (np. dziecko), ale również jego rodzinę – system rodzinny. Dzięki doświadczeniu potrafię skutecznie zdiagnozować problem oraz dobrać odpowiednie metody działania.

Podczas konsultacji dążę do zrozumienia Państwa sytuacji oraz określenia przyczyny występujących problemów. Terapeuta poszukuje odpowiedzi na pytanie, jaki głębszy problem przejawia się przez, np. niekontrolowane wybuchy agresji czteroletniej córki lub uzależnienie od Internetu u nastolatka. Na spotkaniach każdy z członków rodziny, nawet małe dzieci, mają szansę przedstawić swój własny punkt widzenia. Każdy głos jest tak samo ważny i pozwala wspólnie pracować nad rozwiązaniem. W przyjaznej atmosferze mojego gabinetu, zaufaniu i dyskrecji pomagam przywrócić komunikację, wzajemne zrozumienie i równowagę w rodzinie.

„Warto służyć każdemu
człowiekowi i dla
każdego warto się
poświęcić”
Kardynał Stefan Wyszyński

Kontakt telefoniczny:
Biała Podlaska: 604-775-261

Psycholog - Bogumiła Fedoruk